Zbiórka podpisów – mobilizacja przed jesienną Kampanią wyborczą do Parlamentu RP

Szanowni Państwo;

Nadchodzi najważniejsze wydarzenie polityczne tego roku, które będzie miało wielki wpływ na przyszłość Polski. Zbliżają się wybory do Sejmu RP – musimy wprowadzić tam Reprezentację Partii KORWiN, by wreszcie skierować Polskę w stronę normalności. Nie osiągniemy wyniku pozwalającego rządzić samodzielnie, ale możemy stanowić w przyszłej koalicji rządzącej „języczek u wagi” i zmusić większe siły polityczne do wprowadzania naszych postulatów, które uwolnią Polskę z biurokratycznego uścisku socjalistów. Mamy szansę na wynik dwycyfrowy, niczego jednak nie osiągniemy bez Was!

Rozpoczęliśmy zbiórkę podpisów poparcia potrzebnych do zgłoszenia naszych List we wszystkich Okręgach wyborczych. Jeśli los naszego Narodu i Kraju nie jest Państwu obojętny, proszę o zbieranie podpisów na listach (wg  wzoru) oraz kontakt z właściwym Koordynatorem zbiórki podpisów

Koordynatorzy zbiórki podpisów w Okręgu nr 14:

-Miasto Nowy Sącz i Powiat nowosądecki: Leszek Gieniec, 501-484-635, leszekgieniec@gmail.com

-Powiat gorlicki: Szymon Jamro, 693-365-777,szymon@jamro.eu

-Powiat limanowski: Piotr Sułkowski, 508-303-787, sulkowskipiotr@o2.pl

-Powiat nowotarski: Gabriel Jędrol, 889-225-299, gab.jedrol@gmail.com

-Powiat tatrzański: Andrzej Skupień, 513-690-916, korwin.podhale@gmail.com

Uwagi techniczne:

-podpisy zbieramy do 1 września!-należy przekazywać je Koordynatorom, a w Nowym Sączu można również zostawiać je w Biurze europosła Janusza Korwin-Mikkego przy ul. Rynek 12/6 (wygodniejsze wejście od ul. Pijarskiej 16/6) we wtorki 25 sierpnia oraz 1 września w godz. 19:00-21:00.

-osoby popierające nasz komitet winny być ujęte w spisie wyborców w Okręgu 14 (nowosądeckim) do którego należą powiaty: grodzki Nowy Sącz, nowosądecki, gorlicki, limanowski, nowotarski i tatrzański.

-wypełniamy czytelnie!
-w razie problemów/pytań/uwag prosimy o kontakt z właściwym Koordynatorem zbiórki.

Zachęcamy też Państwa do (płatnej!) pracy w Komisjach wyborczych. Informacji udzielają Koordynatorzy.

Proszę Państwa o zaangażowanie się w zbiórkę oraz przekazywanie tych informacji Znajomym, by nasz wspólny wysiłek zakończył się sukcesem!

Z poważaniem,
Maciej Berezowski
Prezes Okręgu nr 14 Partii KORWiN

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *